Ak si budete ďalej prehliadať túto stránku, akceptujete používanie súborov cookie, vďaka ktorým získavame štatistiky návštevníkov a ktoré nám umožňujú poskytnúť vám cielený obsah prispôsobený vašim záujmom a zabezpečujú interakciu so sociálnymi sieťami.  Ďalšie informácie o súboroch cookie a ich nastaveniach nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Nový rok, nové výzvy!

Nový rok, nové výzvy!

Šťastný nový rok! Dúfame, že sa pre vás rok 2021 rozbehol dobre.

Pozerajte sa v ňom dopredu. Posuňte svoje hranice a do plánov zahrňte vlastné míľniky, nádeje a sny. A ak ste tak ešte neurobili, práve nastal ten správny čas. Sme tu, aby sme vám ukázali, ako urobiť rok 2021 doteraz najlepším.

Nový rok, nové výzvy!

Organizovanie začína doma

Neprehľadný stôl = preplnená myseľ! Vyčistiť si hlavu vyžaduje viac než len upratanie zásuviek. Pomaly prejdite jednotlivé časti bytu a uvidíte, ako zázračne to zapôsobí na vašu myseľ. Nepotrebné veci nevyhadzujte. Roztrieďte ich na kôpky a premyslite, ako by sa dali využiť ďalej. Premeňte ich na výrobky s vyššou úžitkovou hodnotou, dajte ich do bazáru alebo niekoho obdarujte. Budete mať lepší pocit, keď nechcené veci nájdu iné využitie.

Tip: Objavte naše výrobky, ktoré šetria priestor. Váš pracovný stôl bude v novom roku oveľa prehľadnejší.

Nový rok, nové výzvy!

Urobiť alebo neurobiť?

Niekedy sa vám môže zdať, že zoznam vašich úloh nikdy nesplníte. V takom prípade je načase dôkladne zvážiť všetky vaše záväzky a rozdeliť ich podľa toho, či vám prinášajú radosť. Pokúste sa každú úlohu zladiť s vašimi cieľmi na rok 2021. Ak vám nejaká z nich príde nedôležitá, mali by ste zvážiť, či je potreba ju vôbec realizovať. Organizujete všetky darčeky k narodeninám pre kolegyne, obedy, zbierky peňazí a iné činnosti? Odporuje to vášmu cieľu, že chcete mať viac času a energie v roku 2021? Potom je tá správna chvíľa posunúť sa ďalej!

Tip: Svoje záväzky rozdeľte do troch kategórií:

1. Veci, ktoré MUSÍTE urobiť, aj keď to nenávidíte napr. platiť účty, prať ...

2. Veci, ktoré robíte radi, ale nie vždy si na ne nájdete čas napr. viac variť, učiť sa cudzí jazyk, chodiť na výtvarné kurzy...

3. Veci, ktoré robiť nemusíte, nemáte ich radi, ale cítite akýsi tlak, že by ste ich robiť mali.

Ďalej sa zamerajte na škrtanie úloh vo vašich prvých dvoch zoznamoch. Čo robiť s tým tretím? Vyhoďte ho do koša! # Problém je vyriešený

Nový rok, nové výzvy!

Plánujte

Pri plánovaní vašej budúcnosti si môžete užiť čas sami so sebou. Skvelý spôsob, ako to urobiť, je napísať list vášmu „budúcemu ja“. Na každý mesiac si pripravte poznámku, kde si myslíte, že budete a čo by ste mohli v priebehu roka urobiť. List zalepte, uložte na bezpečnom mieste a nevšímajte si ho celý rok! Na konci roka ho otvorte a prečítajte. Určite budete žasnúť nad vecami, ktoré ste dosiahli v roku 2021. Ale neklesajte na duchu, ak zistíte, že to úplne nezodpovedá tomu, čo ste pôvodne napísali. Namiesto toho sa pozitívne inšpirujte na vytvorenie plánu na ďalší rok.

Tip: Zbavte sa VŠETKÝCH rušivých prvkov pri písaní listu - áno, žiadne obrazovky. Choďte do prírody, posaďte sa do svojej záhradky, nájdite útulný kútik vo svojej obľúbenej kaviarni... Jednoducho si nájdite miesto, o ktorom viete, že vás tu nikto a nič nevyruší.

Varte inak

V roku 2021 sa zamerajte na výživné jedlá so zaujímavými chuťami. Na pokrmy, ktoré sa dajú pripraviť vo väčších dávkach, aby ste zbytočne nemrhali vzácnymi prísadami. Pomôžu vám s tým naše výrobky zo série Ultra pro a 30 receptov, ktoré uvaríte za menej než 30 minút.

Nový rok, nové výzvy!

Buďte vďační

Možno sa nemôžete stretnúť so všetkými svojimi blízkymi, ale môžete sa snažiť vytvárať pocit spolupatričnosti i na dlhé vzdialenosti. Naučte sa prioritizovať svoj čas a s tými, s ktorými sa môžete stretnúť, si dohodnite termín. Takto budete pripravení, keď nastanú ručné časy. A pre tých, ktorí sú ďaleko, naplánujte týždenné alebo mesačné videohovory a zaraďte ich do svojej rutiny. Nezabudnite zmieniť všetky zábavné veci, ktoré budete robiť, keď sa budete môcť opäť stretnúť osobne!

Tip: Spojte sa online pri klasickej zábave - pečení! Náš jednoduchý recept na prípravu sušienok vám umožní podeliť sa o chvíle, ktoré normálne trávite spolu pri pečení vianočných dobrôt, aj keď v skutočnosti nie ste v jednej kuchyni.

Myslíte, že ste pripravení vykročiť do roku 2021? Pokračujte na svojej ceste za inšpiráciou prečítaním múdrych myšlienok jedného rečníka, ktorý dokáže motivovať, a odvážnej hostiteľky Tupperware párty v článku "Nech je tento rok vaším rokom". Zaujalo vás to? Zistite viac o výhodách stať sa hostiteľkou Tupperware párty a možno sa sami ocitnete v novej žiarivej role v roku 2021!

Top