Ak si budete ďalej prehliadať túto stránku, akceptujete používanie súborov cookie, vďaka ktorým získavame štatistiky návštevníkov a ktoré nám umožňujú poskytnúť vám cielený obsah prispôsobený vašim záujmom a zabezpečujú interakciu so sociálnymi sieťami.  Ďalšie informácie o súboroch cookie a ich nastaveniach nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Potiahnite prstom doprava a nájdite dokonalú hostiteľku!

Potiahnite prstom doprava a nájdite dokonalú hostiteľku!

V priebehu februára, mesiaca lásky, hľadáme nové nábory, ktoré budú mať záujem stať sa hostiteľkami! Pokiaľ sa zamyslíme nad súčasným spôsobom života, tak sa začíname viac zameriavať na rodinu, priateľov a celkovú pohodu. V spoločnosti Tupperware sa snažíme pomôcť hostiteľkám po celom svete tým, že rozlišujeme ich možnosti. Uľahčujeme im vykonávať ich činnosť kedykoľvek a kdekoľvek chcú. Znie to zaujímavo? Potiahnite prstom doprava!

Potiahnite prstom doprava a nájdite dokonalú hostiteľku!

K práci nepotrebujete zasadaciu miestnosť

U nás nenájdete preplnené zasadacie miestnosti, nebudete počuť korporačný žargón a nemusíte sledovať graf predajov. Ide nám o zábavu, zmysluplné spojenia a pocit spolupatričnosti. Prácu vám chceme uľahčiť, môžete ju vykonávať kedy chcete a kde chcete, aj keď máte iné zamestnanie. Týmto spôsobom si môžete zarobiť nejaké peniaze navyše na váš rodinný projekt, výlet alebo na výrobky a služby, ktoré vám pomôžu so starostlivosťou o seba a vašich blízkych. A ešte si vytvoríte cennú sieť priateľov Tupperware.

Potiahnite prstom doprava a nájdite dokonalú hostiteľku!

Recept na úspech

Ako na to? Pozrite sa na ingrediencie našich hostiteliek:

  • 100 g flexibility - buďte flexibilní. Vytvorte si harmonogram, ktorý vám dovolí venovať sa rodine, zamestnaniu alebo iným povinnostiam, ktoré so sebou prináša život. Možnosť rozvrhnúť si prácu vám dá čas na všetko, na čo potrebujete, vrátane času pre VÁS.
  • 4 šálky slobody - pracujte podľa vašich časových možností a odtiaľ, kde ste. Či už je to tradičná kancelária, vaša obľúbená kaviareň alebo vonku v prírode. Uvidíte, že to pôjde.
  • 300 ml of bubbly – Bring on the sociable and friendly vibes! Connect with other Party Managers to share tips and expertise, get to know your hosts and hostesses, and simply enjoy joining the parties themselves!
  • Balíček darčekov - vašu Štartovaciu súpravu budete zbožňovať! Každý nový nábor dostane nádhernú tašku naplnenú Tupperware dobrotami.
  • 1 pomocná ruka - nie ste v tom sami. Snažíme sa, aby ste sa stali hostiteľkou, čo najjednoduchším spôsobom. Chceme vám pomôcť s každým vaším krokom, preto po vašom boku budú stáť ostatné hostiteľky a tím lídri.
  • Štipka digitalizácie - váš chytrý telefón môže byť vašou Tupperware kanceláriou! Môžete ho brať všade so sebou. A vypínať podľa vašich potrieb!
  • Kúsok z vašej osobnosti - vo vašom živote žiarite. Staňte sa takou hostiteľkou, po ktorej túžite!
  • Kôpky potenciálneho zárobku - stať sa hostiteľkou znamená, že môžete zarábať bez ohľadu na miesto a čas. Buďte vlastným pánom pri plánovaní práce a možností si privyrobiť.
  • Žiadne papierovanie - to je pravda, nezaseknete sa na hromade papierov. Pracovná náplň je pod vašou kontrolou!
Potiahnite prstom doprava a nájdite dokonalú hostiteľku!

Používajte digitálne nástroje

Existuje veľa rôznych možností, ako usporiadať párty, čo znamená, že spôsob, akým chcete viesť svoje podnikanie, môže zodpovedať typu vašej osobnosti. Môžete napríklad usporiadať párty online. Flexibilita prispôsobiť sa z fyzického sveta do virtuálneho je bezproblémová a vyhovuje takmer každej situácii. Začnite prostredníctvom skupiny WhatsApp, online videí, tipov a trikov, príspevkov na sociálnych sieťach alebo dokonca vysielajte naživo. S množstvom digitálnych možností, ktoré sa neustále rozširujú, môžete pracovať podľa svojich predstáv: online, offline alebo kombináciou oboch!

Organizujete svoju prvú online párty? Ušetríte za benzín a zároveň šetríte životné prostredie. Nehovoriac o tom, že nemusíte na poslednú chvíľu upratovať váš domov;). Hanbíte sa pred kamerou? Nemusíte ju ani zapínať. Párty môžete usporiadať prostredníctvom skupiny na Facebooku alebo chatu. A čo viac, k online párty sa môže pripojiť až 70 ľudí, takže máte väčšiu šancu zvýšiť svoj zárobok. "

Tip: Organizujete párty prostredníctvom skupinového chatu? Zostaňte v pyžame! Usporiadajte pyžamovú párty a užite si ju v pohodlí svojho obľúbeného domáceho oblečenia. A keď zostane vaša kamera vypnutá, nikto sa to nikdy nedozvie!

Inšpirovalo vás to? Odhodlajte sa a preskúmajte, ako sa ešte dnes môžete stať hostiteľkou. A pamätajte, že sme na každom kroku vždy s vami.

Top