Ak si budete ďalej prehliadať túto stránku, akceptujete používanie súborov cookie, vďaka ktorým získavame štatistiky návštevníkov a ktoré nám umožňujú poskytnúť vám cielený obsah prispôsobený vašim záujmom a zabezpečujú interakciu so sociálnymi sieťami.  Ďalšie informácie o súboroch cookie a ich nastaveniach nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Vaša kariéra v Tupperware

Aký je rozdiel medzi „ja nemôžem” a ... „Ja chcem?” Sebadôvera.

Visual

V spoločnosti Tupperware sme presvedčení, že sebadôvera je úžasná vec, ktorá často prichádza s pocitom podpory a porozumenia. Preto sme založili našu spoločnosť, aby sme podporovali ženy na celom svete tak, aby zo seba dokázali vydať to najlepšie. Dodávame im sebadôveru, ktorá vedie k úspechu a vždy za nimi stojíme.

V spoločnosti Tupperware veríme v podporovaní ľudí, či už pracujú celý život ako kuchári alebo sa len učia, či už vystupujú ako ošľahaní profesionáli alebo v obore len začínajú. Pretože najdôležitejším produktom spoločnosti Tupperware je všetko, čo sa u nás naučíte a všetko, čím sa môžete stať.

Sme schopní dokázať veľké veci, či ide o nárast úspešného podnikania, vývoj kariéry alebo rýchlejšiu a jednoduchšiu prípravu večere. Pokiaľ budete tráviť svoj čas v spoločnosti Tupperware, dostanete ako žena príležitosť inšpirovať ostatné, či v rodine alebo v spoločnosti, kde budete živým príkladom.

Sme tu, aby sme vás podporili na každom kroku vašej cesty – bez ohľadu na to, čo Vás robí Vami.

Romantička. Umelkyňa.
Kuchárka.
Žena činu. Rodička.
Duša spoločnosti.
Hviezda. Nadšenec.
Šéfka. Priateľka.
Študentka. Učiteľka.
Susedka. Vodca.
Vy.

Dôležité je vedieť, že nepotrebujete vkladať žiadnu počiatočnú finančnú investíciu. Na začiatku práce poradkyne Vám postačí Prezentačná sada, ktorú dostanete na Vašom stredisku, a ktorej hodnota bude postupne splatená z provízie z počiatočných párty. Podrobné informácie o všetkom, čo je potreba Vám radi poskytnú na distribučnom centre. Všetko, čo musíte na začiatku kariéry poradkyne Tupperware vložiť do svojho zamestnania, je Vaše odhodlanie využiť nové príležitosti poznávať nových zaujímavých ľudí a snaha rozvíjať svoju osobnosť. K niekoľko výrobkom z Prezentačnej sady si budete behom svojej činnosti pridávať ďalšie výrobky z mimoriadnych ponúk, bonusy za termín a tiež bonusy pre hostiteľky a pre hostí. Navyše Vám distribútorka poskytne odborné školenie a pomôže Vám so všetkým, s čím sa na ňu obrátite.

Prajeme Vám veľa úspechov!

Top