Ak si budete ďalej prehliadať túto stránku, akceptujete používanie súborov cookie, vďaka ktorým získavame štatistiky návštevníkov a ktoré nám umožňujú poskytnúť vám cielený obsah prispôsobený vašim záujmom a zabezpečujú interakciu so sociálnymi sieťami.  Ďalšie informácie o súboroch cookie a ich nastaveniach nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Tupperware párty

Visual
Visual

Párty

Výrobky Tupperware majú zvláštny dar spojovať ľudí – či už doma alebo po celom svete. Od úplného začiatku sme spoločnosťou založenou na vzťahoch, kde sa párty mení v kariéru a rozhovor sa mení na trvalé priateľstvo. Náš model je odlišný od iných modelov. Je založený na presvedčení, že sebadôvera je to, čo zdielate, nie to, čo predávate. Výrobky Tupperware nepredstavujú len investíciu do vašej kuchyne. Predstavujú investíciu do skutočných hodnôt: vzťahov, spoločnosti a seba.
Viac informácií

Visual

Nájdite nás

S obratom jednej miliardy dolárov, Tupperware je jedným z predných výrobcov rozmanitých pomocníkov do kuchyne a plastových nádob pre domácnosti a na voľný čas. Vyrábané špičkovou technológiou - výrobky Tupperware sa ukázali ako synonymum kvality. Globálna centrála Tupperware sa nachádza v meste Orlando, Florida (USA). Výrobky sú vyrábané v 14 továrniach, z nich sa 4 nachádzajú v Európe.
Viac informácií

Top