Ak si budete ďalej prehliadať túto stránku, akceptujete používanie súborov cookie, vďaka ktorým získavame štatistiky návštevníkov a ktoré nám umožňujú poskytnúť vám cielený obsah prispôsobený vašim záujmom a zabezpečujú interakciu so sociálnymi sieťami.  Ďalšie informácie o súboroch cookie a ich nastaveniach nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Hosť

Ísť na párty je skvelý zážitok.

Visual

Poradkyňa na prezentácií predstaví výrobky Tupperware, vysvetlí ich správne používanie a vyzdvihne špecifické prednosti jednotlivých výrobkov Tupperware. Rovnako tak prispeje praktickými tipmi pre domácnosť, receptami alebo veselými príbehmi zo života. Okrem teórie je však dôležité predovšetkým praktické využitie jednotlivých výrobkov, poradkyňa si - v závislosti na predstavovaných výrobkoch - vyberie zaujímavý recept a pokrm pripraví priamo na prezentácií. Vďaka tomu, že hostia k vareniu prihliadajú a potom hotový pokrm ochutnávajú, sa môžu presvedčiť, že výrobky Tupperware sú skutočne užitočnými pomocníkmi, ktoré kuchyňu dekorujú - ba čo viac, pomáhajú aj šetriť čas v nej strávený. A nielen to! Zoznámite sa so špeciálnou ponukou výrobkov a máte možnosť zapojiť sa do bonusových programov a získať rôzne darčeky.

Na záver párty majú všetci hostia možnosť prezrieť si predstavované výrobky a opýtať sa na čokoľvek, čo ich zaujíma osoby z najpovolanejších – svojej poradkyne. Hostia si priamo na párty môžu objednať výrobky, ktoré si vyberú. Objednaný tovar si potom môžu vyzdvihnúť u svojej hostiteľky obyčajne do troch týždňov.

 

 

 

Top